Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz V.L. #6332 üzenetére

    Nem vagyok otton annyira, csak nagyon érdekel a téma, és ha van lehetőségem, közelebbről megvizslatni egy-egy kuckót, akkor azt megteszem. Próbálok csak arról véleményt mondani, amiről már van valamilyen tapasztalatom. Egyszerűen imádom a szép házakat, pedig én szerintem már nem fogok soha cserélni. Ahhoz valami nagy dolognak kellene történnie.

    45K egy házért? Te sem aprózod el... :C Szerintem elég kevés cuccnak van szüksége ilyen kuckóra. Ez inkább már a Te igényed, amit meg is értek. Az kétségtelen, hogy impozáns darab, és ha jól láttam a tesztelőknek is tetszett, nem lehet rossz cucc. Én alapvetően nagyot csalódtam a TT-be, de szerintem van azért 1-2 jó cuccuk (pl. a már említett Armor+ biztos jó kis cumó lehet), de kinek van enerigája rizikózni 30-40K-kal... :( Illetve a műanyagmániájuk sajnos nem lankad. :(

    Jónak tűnik, nekem kicsit Cosmos-os a style, de az nem baj. Mindenesetre, ha nem ragaszkodsz ehhez, akkor érdemes körülnézni a www.pcgear.hu-n, láthatsz ott 1-2 házat, amiről még nem is nagyon hallottál.

Új hozzászólás Aktív témák