Új hozzászólás Aktív témák

  • icp1970

    senior tag

    válasz Benhill #77262 üzenetére

    Éppen ma költöztettem be haver konfigját Citadel Mesh RGB-be."HDD keret csak SFX táppal használható, ATX táp esetén ki kell szedni(mint nálam)." :N Normál ATX méretű táp(FSP Hydro 600 Plus) simán el fért,ha a HDD keretet előrébb raktam a ház elejébe.Adott a lehetőség, meg vannak rá a gyári furatok a házban.". üveg ajtó szerintem nem levehető, " :N Az üveg ajtót is le lehet venni a zsanérról. Először kicsit nehezebben jött le, másodszor már tökéletes.Nálam gigabyte b560m aorus pro ax lapról vezérelve pwm csatin halkak a ventik 800 RPM-en.És az RGB is hibátlan. Összességében egy jól szerelhető háznak tartom én is,jó anyag használattal, kiváló szellőzéssel. Kábel menedzsment is jó.A max 170 -es CPU hűtő magasság,és a távval vezérelhető RGB lehetőség meg hab a tortán.Nagyon jó ár érték arányú mATX ház. Őszintén szólva a jóval drágább és ajánlott fractal design meshify c házam, jobb ház,de közel sem annyival amennyivel drágább. Egyedül a teli oldal lapoknál éreztem hogy a Fractal lapja vastagabb, és masszívabb. De itt s minimális a különbség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák