Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Zsiráfnyál #25577 üzenetére

    Nálam a hangkártya közvetlen a gépről megy és ment is. Bár régebben lehet ment hub-ról.
    Én midi vezérlőket akasztottam a már írt módon, amitől sokkot kapott a rendszer :D
    Alapvetően a tápolt usb hub nem tudom megoldaná e az esetedben, de én kipróbálnám. Amúgy csak egy érdekes adalék: Asszony gépe pl eldobálja a "normális" hangkártyákat valamiért. Mondjuk úgy, hogy budget kategória.... Faszbúk, candy menjen rajta neki, mást nem használ. Ugyanazt a kártyát, ami nálam gond nélkül ment azonos win alatt, nála fagyott, eldobta és még kékhalál is előfordult. A dj kontrollerem megy az övével is pl, annak ugye saját tápja van. Egy faék usb izé van neki bedugva, azzal meg semmi gondja. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy az alaplapok usb tápellátása sem feltétlen egyforma szerintem. Viszont azt hozzá teszem, hogy a Te kártyádat nem ismerem, és ha csak oprendszer váltás óta van, simán lehet driver gond is. Annyira nem ismerem a win-t mélységeiben, hogy pl energiagazdálkodásba mennyire nyúl bele a 7 vagy a 10.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák