Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strynox

    tag

    válasz makoss #59398 üzenetére

    Számos boltnál láthatod, hogy várhatóan mennyi idő alatt kapod meg a terméket. Árukeresőben több, mint valószínű, hogy "megbízható boltot" fogsz csak találni. Én még nem csalódtam egyikben sem. ha nagyon aggódsz, akkor rendelj az aquából, a MediaMarktból vagy iponból.

    De ez a megbízható bolt elég hülyeségnek hangzik 2016 2017-ben. Egyébként a kérdés maga kötekedés. Ráadásul az általad leírt egerek a bombabiztos boltból is szarok lesznek.

    [ Szerkesztve ]

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz makoss #59398 üzenetére

    Igen és annyira drágának tartod az idődet, hogy guglizást rajtunk akarod megspórolni. Mert állításoddal ellentétben erre is rá lehet guglizni...pl. a linkelt árukeresőn van egy rakás vásárlói vélemény az adott boltokról, azokat szépen átböngészgetheted, eldöntheted, hogy a te mércéd alapján mi a megbízható vagy sem. Vagy éppen ha már keresésnél tartunk, itt prohardver-en is vannak topic-ok, amik ilyen boltokkal foglalkoznak, különböző felhasználók elég vegyes tapasztalatokat osztanak meg a még a legismertebb magyar webshop-okról is.

    Azért a "hivatalos" magyar boltok nem állnak olyan mélyen, hogy nem azt szállítják ki amit megrendelsz, legalábbis nem szándék a vásárlók notórius megtévesztése és átverése, de hibák persze mindenhol előfordulnak. A legtöbben ilyenkor a garanciáztatásos mizériák alapján gondolkodnak megbízható és nem megbízható kategóriákban. Többek között ezért sem árt kifejteni, hogy mit is akarsz kérdezni, mert ez nem mindig triviális, mi meg nem vagyunk gondolatolvasók. De hogy válaszoljak végül a kérdésedre, ha neked nem számít, hogy a fos szenzoros vagy a jó szenzoros változatot kapod, és a megbízhatóságot abban méred, hogy ígért időben szállít és azt amit rendelsz, akkor nyugodtan rendelhetsz Ipon-tól vagy az Aqua-tól is.

    (#59410) nlpK

    Igazság szerint a hirdetésekbe sokszor nincs beleírva, hogy black vagy white version. Én most rendeltem egy második G102-őt, a német eladótól (megint), a fekete képeset. De biztos ami biztos, írtam neki üzit, hogy feketét akarok, nem fehéret (mert pl az ő hirdetésének címébe vagy a leírásába sincs beleírva, hogy fekete egér, csak hogy G102, a képeken persze a fekete változat szerepel). Mivel már írtam neki korábban és értelmes levelet írt vissza, szerintem ért annyira angolul, hogy megértette mit is akarok. Kíváncsi vagyok, ezek után mit kapok. De amúgy itt a topicban többen is kifejezetten a fehérre pályáznak(tak), szerintem ha véletlenül fehéret kapnál, előbb-utóbb valakivel tuti el tudnád cserélni, akinek meg fekete változata van.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák