Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    Hali!

    Jol veszem ki, hogy jelenleg az egyetlen ajanlott sokgombos eger az a Naga X?

    Bar tulsagosan meg nem mentem bele a temaba - majd talan a hetvegen - de valaki tomoren ossze tudna foglalni, hogy ez miben marad el a mai "etalonoktol"? - tomeg (ezt mar sikerult kivennem :D ), de van meg valami mas?

    Igazabol egy projektem demozasahoz kellene 1-2 honapon belul osszesen 1-2 napra, de utana - ha tetszik - akkor megtartanam.

    Jelenleg egyebkent egy MS WMO 1.1-et hasznalok, amit nagyon szeretek, es bar nem jatszom szinte semmivel, tovabba egeret is csak a legritkabb esetben hasznalok; azert meg igy is erzem, ha egy pontatlanabb(?) eger kerul a kezeim koze. Bar biztosan nincsenek olyan igenyeim, mint egy jobb jatekosnak, de megsem szeretnek egy olyan venni, ahol meg en is kiereznem a kulonbseget. - Szoval a WMO-nal jobbat nem rosszabbat keresek +90%-ban casual felhasznalasra.

    1: A legolcsobbat szeretnem ahol a jobbakhoz viszonyitva mar nem erzem a kulonbseget.
    2. Igen
    3. Ha meg lehet konnyen oldani a gariztatast
    4. Napi ~10-et klikkelek olyan helyekre ahol a JS-es szarok miatt nem tudok a keyboard-hint-ekkel navigalni.
    5. palm - kisebb egereket pedig claw - nem szeretem ha hatra kell dontenem a csuklomat :N
    6. 19.5cm
    7. 400dpi
    8. Linux-szal kell mukodnie - legalabb az alap funkcioknak - drivert meg megirom hozza <- igazabol ez a projekt

    Koszi! :)

    Szerk: Esetleg ha tudtok hiteles, megbizhato review-t rola, akkor kerlek dobjatok egy linket hozza! Oszinten azt sem tudom, hogy egeres temaban ki szamit megbizhato forrasnak...

    [ Szerkesztve ]

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák