Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz nubreed #74379 üzenetére

    6-7 évnyi MX1100 után váltottam körülbelül másfél éve MX Masterre, a kettő között 1 hónapig egy Rival 700-at használtam (azért ezt választottam, mert végigtapogatva a Pixel teljes akkori kínálatát, formára ez jött be). Formát és építési minőséget tekintve döntetlenre hoznám ki az MX1100-Rival 700 meccset, minden másban egyszerűen mindenben jobb volt (gombok, talpak, pontosság), és ez úgy is érezhető volt, hogy egyáltalán nem játszom. Egyedül a fokozatmentes görgetés miatt tértem vissza a Logitech vonalra, mert próbáltam, de 1 hónap után be kellett látnom, hogy anélkül nem tudok élni. Azóta a Rival másodlagos egér, ha éppen egyszerre két gépet használok, és a véleményem azóta sem változott meg, hogy mindenben sokkal jobb, kivéve azt az egy pontot, ami számomra dealbreaker.

    Az MX Master sem jó egér szerintem, de amire és ahogyan én használom, ettől még számomra ez a legjobb. Szeretem a formáját, szeretem mindkét görgőjét, de mozgatás és kattintás közben sajnos zongorázni lehet a különbséget a Rivalhoz képest negatív irányban, és különösen utálom a nevetségesen hamar lemerülő akkuját.

    TL;DR: Szóval attól, hogy nincsen jobb, még nem lesz jó.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák