Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    Az unokaöcsém volt oly kedves és lehozta a nemrégiben vásárolt G Pro Wireless egerét. :) Nem nagyon volt időm tesztelgetni de higgyétek el: eszméletlen könnyű a kis dög! Egy M310 mellett fogdostam és mondanom sem kell össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Korábban egy G603-at már birtokoltam de azt akkor visszaküldtem mert nekem egyszerűen nem jött be az a forma és nehéz is volt de ez, jön és kezet fog a nagy tenyeremmel úgy, hogy mellette kényelmes marad és még emelgetni is tudom.
    Talán ami picit (nekem) hátrányos az a bal oldalt található felső gomb, mivel ehhez egy kicsit fel kell tolnom a hüvelykujjamat ha meg szeretném nyomni de ez sem annyira vészes, illetve elképzelhető, hogy nekem ilyen kacska az egérfogásom :)

    szerk.: most nagyon gondolkodom egy vételen :D 35-ért most lehet megérné behúzni tekintve, hogy nincs más hasonló wireless alternatíva. (és kit tudja meddig nem is lesz)

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák