Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Synthwave #39470 üzenetére

    Sejtettem, hogy igy fog indulni a beszelgetes ;]

    Gond nelkul alatt arra gondoltam, hogy ha radugom a kablet, akkor ugyanugy fog erzekelni, mint kabel nelkul, es nem hulyul meg tole (meg egyaltalan mukodik toltes kozben).

    Egy olyan egeret keresek, ami:
    - vezetek nelkuli, de kabelen keresztul toltheto, es kozben ugyanugy mukodik, hasznalhato toltes kozben (ha minel tovabb birja akksitol, az csak elony)
    - van legalabb ket oldalso, extra gombja gombja
    - oldalra dontheto gorgo elony, ahogy a logitech-fele "vegtelen gorgo" mod is (bar azt hiszem ez csak loginak van)
    - neha jatszanek is, ezert nem art, ha nem a legpontatlanabb, viszont a kocajatekosok kozott is kocajatekos vagyok, ezert nincs is szuksegem olyan komolyra, amit a versenyszeruen jatszok hasznalnak

    Arban 5-15e kozott gondolkodtam (lehet netto is az osszeg), de nyilvan jobb lenne minel olcsobban meguszni, mert tenyleg nem professzionalis felhasznalasra lesz :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák