Új hozzászólás Aktív témák

  • gg72

    veterán

    Ma vettem egy Icon7 Z300-as egeret, egy A4Tech X-710FS egérrel és egy Razer Krait-tal tudom összehasonlítani: kísértetiesen hasonlít a Razer-re! Az egész már a csomagolásnál kezdődik, nagyon profi, mindenféle kiegészítőt is kapunk, pl. plusz talpakat (ez a 710FS-nél is így van), matricákat, a doboz és a dizájn, az egész körítés kiköpött Razer! Az egér méretében inkább a Razer-re hasonlít, vagyis egy picivel kisebb, mint a 710FS. Kellemes fogása van, igazán minőségi matt (mű)anyagokból készült, az összeszerelése is elsőrangú. A klikkelés halkabb, mint a 710FS-nél, a görgő hasonló szilikonos anyagból készült, mint a Krait-nál, feszesebben jár, mint a 710FS, gyorsabb scroll-olásnál néha kicsit zörög is, talán ez majd bejáródik. Mivel főleg office-s dolgokra használom, így játékos tudásáról nem tudok mit mondani, mindenesetre nagyon precíznek tűnik, jelenleg 1200 DPI-n használom, a kis világíó led (710FS-nél szintén) is jó megoldás.
    Összességében kellemes meglepetés, lehetne egy picivel nagyobb és a görgője lehetne a 710FS-é, azt nagyon szeretem.
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák