Új hozzászólás Aktív témák

  • dauphin

    aktív tag

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem egy Rapoo 6080-as bluetooth egérrel kapcsolatban. A napokban jutottam hozzá, de valamilyen oknál fogva nem akar normálisan működni. Egy Lenovo T400-as mellé vettem, egy Delock bluetooth adapter van csatlakoztatva a gép egyik szabad usb-jébe, és azon keresztül komunikál/na az eszköz. Már a telepítésnél sem akart probléma nélkül csatlakozni, de úgy fél óra múlva a sokadik csatlakoztatási kísérletre elindult a 6080-as. De mára megint megadta magát és nem hajlandó működni. A gép látja, szerepel az "Eszközök és nyomtatók" ablakban, rákattintva az egér ikonjára "Az eszköz megfelelően működik" szöveget kapom. Ugyanakkor a Vezérlőpult "Egér" beállításokra/tulajdonságokra belépve azt látom, hogy "Leválasztva/készenlét" szöveg fogad a Bluetooth fülre kattintva (persze az egér be van kapcsolva!). Szerintetek mi lehet a gond? Ha nem jó helyen tettem fel a kérdésemet, akkor elnézéseteket kérem. Előre is köszönöm a segítségeteket.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    "És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

Új hozzászólás Aktív témák