Új hozzászólás Aktív témák

  • Zigi

    senior tag

    válasz WolfheartGR #21267 üzenetére

    Pont ez alapján a nem sikerült:)
    Még nem tiszta szóval kicsit még fárasztalak titeket. A win-ben középen a csúszka és mindenféle egérgyors kiiktatva. Az in game sensem mint írtam jó, oda célzok ahova akarok (khm khm ), rántásokra jól reagál semmi késés csúszás nincs. No de cs-sek előnyben:) dust2 a hosszú egyik végéből a másikba olyan érzésem van hogy nem tudok olyan picit mozdítani az egéren,hogy pont fejbe nyomjam az ellent mert "átugrik" rajta az egér. Amit már fentebb is írtam a legkissebb mozdításra nem 1 pixelt mozdul, hanem többet. Én azt szeretném ha pixelenként tudnám mozdítani az egeret. Gondoltam veszek egy magasabb cpi v. dpi-s (már nem tudom) egeret át állítom a sensemet hozzá (találtam valahol képletet ehhez bár most azt sem találom) és problem letudva. Ehhez képest azt írjátok, hogy a mid-high sensemhez passzol az alacsolny cpi és az alacsony senshez kell a magas cpi. Azon kívül hogy azt tanácsoljátok állítsam át a 10+ éve megszokott sensemet (ami = az uninstallal:) ) van megoldás a gondomra (ami lehet nem is gond csak 40 felé már nem adja úgy) ?

    whyz

    Sajnos az518-g400 nem bejövős.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák