Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    Akkor SteelSerises Kana White kicsit bővebben az én szememmel:
    Az egér pontos, szavam nem lehet rá ( in game és mouse settings legalul). Kiakasztani sem sikerült pedig gyúrtam rá erőst.
    Nagyon szép amikor még tiszta, teljesen eyecandy, aki látta mind lesett, hogy miezmiez, dejól néz kiez. Énisakarok. Más kérdés, hogy a fehérsége miatt cca 8 óra játék után úgy néz ki mintha valahonnan guberáltam volna, szóval aki ilyent vesz az készüljön, hogy pucolgathatja szorgosan. A felülete nem lakkozott, hanem sima fröccsöntött, izzadok is vele összefele becsülettel. A fő gombok nyomáspontja nagyon jó, ha lelógattam az ujjamat a végéről akkor is gond nélkül bevette az input. Az oldalgombok nyomáspontja is jó, ha meg akarod nyomni el fogod találni mert hombárnagy az egérhez képest. Más kérdés, hogy a kettőből maximum egyet fog használni az ember a szimmetrikus design miatt, fingertipen rendszeresen benyomtam véletlenül, megszokást igényel (már rájöttem, hogy kell fogni benyomódás ellen. A görgőn kicsit összefolynak a fokozatok, lehetne elkülönültebb, aki ezzel akar fegyvert váltani annak ez hátrány mindaddig míg összekopik a perifériával. Drivere nagyon jó, semmi felesleges bizbasz. Cpi-t négy lépésben állíthat az ember: 400/800/1600/3200. A görgő ledjének fényereje is 4 lépésben állítható pont mint a cpi vagy a polling rate. Van statistic menü is, biztos kell valakinek, nekem nem. Amúgy sem csinál semmit, csak ha elindítod.
    A kábele bosszantóan merev, rögzíteni erősen ajánlott.
    Negatívumjai ellenére nekem nagyon tetszik az egér, teljesen jó helyen van az első hszban, viszont az új ára kissé erős (de inkább nevetséges)...

    Teszt"környezet":

    Pad: Corepad C1 XXXL
    Játék: Quakelive
    Cpi: 400
    Polling Rate: 500hz
    Ingame mouse settings:
    seta in_mouseMode "win32(Raw)"
    seta in_mouse "2"
    seta m_cpi "0"
    seta sensitivity "4.25"
    seta cl_mouseAccel "0"
    seta cl_mouseAccelStyle "0"
    seta cl_mouseAccelPower "0"
    seta cl_mouseAccelOffset "0"
    seta m_pitch "0.020"
    seta m_yaw "0.018"
    seta m_side "0.25"
    seta m_forward "0.25"
    seta cg_zoomSensitivity "1"
    seta m_filter "0"

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák