Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz #40935168 #3976 üzenetére

    Persze, sokan nem tudják tényleg megindokolni a döntésük okát. De nem róluk beszéltem, hanem azon nem kevesekről, akik mégis tudták, hogy mit csinálnak :) Vagy feltételezzük, hogy ezen emberek halmaza üreshalmaz? :)

    No, de szerintem tényleg kiveséztük a témát oda-vissza háromszor. Nekem meggyőződésem, hogy még a "nagyok" tulajdonosai által leginkább körbesajnált 4/3-os rendszer semkizárólag véletlen fogy, a többi "kicsivel" egyetemben, és lehetnek érvek egyik-másik mellett. Ettől még cseppet sem csorbult az, hogy a Nikon/Canon gépekre elképesztő mennyiségű objektív és kiegészítő elérhető, és az sem, hogy sok dolog csak rájuk elérhető (pl stabilizált objektívvel stabilizált keresőkép majdhogynem csak náluk. Még van pár stabilizált 4/3-os obi, de nem jelentős igazán a számuk. És ha ezt említjük előnyként a hatásossága helyett, akkor ez tökéletesen ott van, mint pont, hidd el, én is igencsak irigylem 200mm környékén a stabilizált keresőképet :B :D ) Ja, az előbb fogadtam meg, hogy nem írok többet példát, most kapásból írtam, de akkor hozzáteszem: az, hogy egyet írtam nem azt jelenti, hogy egy létezik!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák