Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz konyi79 #27182 üzenetére

    (#27182) konyi79

    "Na, gratula hozzá."

    Köszönöm, igazad volt: tényleg nagyszerű gép!

    "De hamar lecserélted az A5000-et, nem jött be?"

    Bejött az, de kíváncsi vagyok az A6000-re is. :) A kettőt viszont nem akarom egyszerre. Lehet, hogy veszek majd az A6000 mellé a könnyebb hordozhatóság mellé zsebgépnek egy RX100-at, azt lényleg hordani tudom akár a pénztárcámban is. :D

    (#27183) schawo

    "Na, ez egy rossz ötlet. Eddig nagy volt, ezután böhöm lesz, ráadásul bukod a gyors fókuszt, és a követést."

    Ami engem leginkább érdekel (fixek), arra ez nem igaz: 35mm f1.8, 50mm f1.8 és amit a legjobban hiányolok jelenleg, a 85mm F2.8. Az első kettőre van E-Mount változatom, de kíváncsi vagyok az A-s objektívekre is. A 85mm f2.8 pedig éppen azt a hosszt és fényerőt jelenti, amit azt hiszem, nagyon fogok szeretni (ez utóbbit még nem vettem meg), legalábbis az 55-200mm-es zoommal f4-en próbált fotózás alapján azt gondolom. De lehet, hogy az E-Mountra készülő Samyang lesz belőle a végén.

    Van, ami még nagyon tetszene, de a mérete elriaszt a vásárlásától: Tamron 17-50mm f/2.8.

    A gyorsasággal pedig sok problémám nem lesz, ha az LA-EA4 adapterrel használom (most az LA-EA3 van).

Új hozzászólás Aktív témák