Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rowon #95106 üzenetére

    Hát ja. Nem lenne semmi baj, ha egyből át tudnék váltani DDR5-re, mert akkor direkt olyan memóriát vennék, ami elfér alatta. Sajnos egy fél évet még úgy kell használnom, hogy magas RAM-ok vannak a lapban. Mindenképp olyan hűtő kell, ami alatt elférnek. DDR5-ből már mindenképp valami alacsonyabbat nézek, de addig valahogy meg kell oldani.

    Köszönöm mindkettőtöknek, majd még meggondolom. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Rowon #95106 üzenetére

    Eszerint a kép szerint, ha stimmelnek a méretek, akkor elférnek alatta a RAM-ok, mert 51mm magasnak írja az oldalsó részt. Szerintem egyelőre nem lesz nagy baj abból, ha az 5800X használatának időtartama alatt egy kicsit fentebb kell tenni az első ventit. Addig kell csak így lennie, amíg az AMD proci lesz alatta, utána úgyis RAM-csere lesz alacsonyabbra.

    Majd a 13700K-nál lesz fontos a teljesítmény (Bár nem biztos, hogy i7-re váltok, lehet, hogy megelégszem az i5-13600K-val is. Anyagilag kell most egy kis kompromisszum.)

    Ahogy nézem, ez támogatja az LGA 1700-at is, szóval azzal sem lesz gond. Most 50 euróért van Amazonon, csak kérdés, hogyan tudom megrendelni onnan. Nekem nincs megfelelő kártyám, de majd megkérdem havert, ő kint él Németországban, talán tud nekem hozni egyet, ha legközelebb jön haza...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák