Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    üdv mindenkinek. tuningon töröm a fejem, melyhez szükségem lenne egy remek kis hűtőre....

    a következők a jelöltek:
    - Asus Triton 70 - 5.400.-Ft (belefér...)
    - CoolerMaster Hyper 212 - 7.700.-Ft (ez kicsit drága nekem...)
    - CoolerMaster Hyper TX2 - 3.900.-Ft (árban tökéletes...)
    - Arctic Cooling Freezer 64 Pro - 4.250.-Ft (nem rossz..)

    Hát az Asus-t nem nagyon ismerem, nem is igen volt Asus termékem, sőőt, kicsit szkeptikusan állok hozzá a Triton-hoz, mivel az Asus-ról nekem inkább az elektronikai cikkek jutnak eszembe, és azt gondolom, annyira nem érthetnek a hűtő-gyártáshoz - bár valszeg tévedek...

    Cooler Master lenne az ideális, abból is a TX2..DE! - nem egyszer olvastam, hogy kockázatos, mert bár jól hűt, és a teszteken is jól szerepel...de a ventije elég törékeny...ez valóban igy volna? tényleg ennyire tré a propeller?
    A 212 sem rossz...csak kissé drága...

    Sokan a Freezer-t javasolták a befutónak, lévén olcsó, szinte ugyanolyan mint a TX2...csak megbizhatóbb...hát nemtudom...valóban jó az ára, de amikor ránézek a Freezer-re, nem is tudom....olyan kis "esetlennek" tűnik....há kinézetre is felépitésre összehasonlitjuk a TX2-vel például, akkor a CM sokkal masszivabbnak tűnik...róla valóban egy igazi hűtő jut eszembe...persze ez megint csak béna eszmefuttatás, mert sokatoknak biztos bejön..én nem tudom...

    mit javasoltok?

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák