Új hozzászólás Aktív témák

  • do-Sequence

    tag

    válasz gg72 #1872 üzenetére

    Valójában úgy emlékszem, hogy valami olyasmi adat vagy egy külön progi létezik, ami konkrétan nem mutatja, hogy mennyiszer írt az író, de az alapján ki lehet számolni..
    Am. arra sem emlékszem, hogy ki magyarázta ezt - teljes mértékben elképzelhető, hogy blőd az egész..

    Próbáltam utána nézni, de semmit sem találtam - tehát akkor v.színűleg nincs is ilyen - pedig nem volna hülyeség :)

    Egyébként azért nem rendeltem máshonnan, mert a buta fejemmel valaki őket ajánlotta Nekem és készpénznek vettem az ajánlást.. :Y ill. az első rendelésemnél ugye vittem használt cuccokat is és azoknak az értékét csak a következő rendelésből vonják le (áru-kapcsolás) [amit ugye csak akkor tudtam meg, mikor már készen voltak a papírok]- tehát amit bevittem Nekik, annak kézpénzben nem adják oda az értékét. Tehát kénytelen voltam még rendelni és a bd íróra volt épp szükségem.

    REVOLUT (2016 óta tag vagyok 0-a problémával) meghívás alapú támogatás (nfo, ingyen pénz, ingyen coin, stb.) Nálam! Érdeklődni privát üzenetben vagy telegráfon tudsz ; "Ez a kemény, nem a fa***m Öreg" - Mondta egyszer Stanley Tucci :)

Új hozzászólás Aktív témák