Új hozzászólás Aktív témák

  • L.

    tag

    GMMK TKL ről első gondolatok:
    Összeraktam. Meglepő milyen erővel kell belenyomni a switcheket. Összerakás után végigpróbáltam rögtön még keycapek nélkül,
    vagy 3-4 key nem működött, kiszed, persze elgörbült a lábuk de nagyon :DDD
    újra... a végén 5 switchnek görbítettem el a lábát, volt amire visszahajtás után aztmondtam hogy ez jó lesz stresszklikkernek :DD

    A stabik enyhén meg vannak kenve gyárilag, nemnagyon de azért látszik.
    A keycap tálcán a számgombokat sikerült nekik érdekes sorrendben berakni
    rakosgatom sorban aztán nézem hogy 1-2-7-6-5.... hijjmondom...... anyátok :DD
    A fa csuklótámasz meglepően jó, viszont gondolom én gépelek szarul mert egy kicsit nagyobb jobblenne mindig lelóg a kezem kétoldalt.

    A keycapjei ránézésre jobban tetszenek mint a magyar ducky tkl capjai, annak jobban trapezoidok vagy hogyismondjam :D, ezeknek az oldalai egyenesebbek, a tetejükön a felület nagyobb, viszont így azt vettem észre hogy most még könnyebben lenyomok kettőt, gondolom szokás kérdése. Majd kiforrja magát hogy melyik a jobb :D
    Mondjuk a kettőt váltogatom illetve terepre amazt viszem.
    Persze ugyanaz az egypálcás cucc vékony festett lézerezett.

    Egy nagyonpicit kong, heavy typist vagyok minden key bottomout :DDD
    elvileg van benne valami szivacs, de nemszedtemszét, egyszer ha sok időm lesz majd lehet rápótolok valami elnyelő anyaggal, meg nincs alatta deskmat sem.

    Kailh boxed white+pro purple-val vettem, a boxed white-ot raktam be oda vissza klikkel
    brutál jó géppuska hangja van :D
    Mindentösszevetve elégedett vagyok vele, jobb minőség mint amit vártam az infók alapján :D

    2 gyors kép telefonnal: [kép] [kép]
    Ducky HU vs GMMK: [kép]
    látszik a magyar ducky keycapek kisebbek, kicsit nagyobb a light bleed.

    valami 48 dollár írtak rá értéknek a 164 helyett, de fennakadt a vámon
    bekérték én meg betoltam a valódi értéket így áfa + vámkezelés (magyarposta: 3500) = +16K huf :O

    következő quest: keycapek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák