Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz mycso #38956 üzenetére

    mert gondolom olcsó olajat raksz bele :) 2000/l ha jól nézem, enyém 3200/l. a gyári BMW 5w40 is kb 2300ft, de a szaki felhomályosított, hogy a gyári olajak az ócsóság meg gazdaságosság miatt "újrahasznosítottak" (hiába full szintetikus). én meg mondom inkább minőségit teszek bele, úgyis évente van csere, az a plusz 5 ezer nem számít, a motor meg meghálálja. Mesélte, hogy 523i-ba egy ismerőse gyárit akart rakni, de köhögött meg zajongott a motorja 0 km-es olajjal is. csere drágábbra és ment mint az álom azonnal. meg nekem a pollenszűrő is drágábbfajta volt, valami aktív szenes vagy mi a szar :DDD

    (#38964) bandus
    évente, vagy max 15k km. (nekem is 25 ezret ír olajcserére a BC, meg az olajreklámokba is 25-30 ezret írnak, de használja ki az akinek flottája meg lízingelt autója van...)

    Más:
    57 liter benya ment ma bele, ennél a 440 forintos benzinnél meg mivel 3-4 hetente tankolok, prémium lónyálat szoktam tolni bele. egyrészt már kb mindegy hogy 26 vagy 28 ezret hagyok ott, de volt -20 ftos kuponom, de kb kemény 1000 ft-ot nyertem vele így is...

    Más2:
    hm olajcsere és termosztátcsere után előzőekhez képest picit visszament a fogyi, bár még így is több természetesen a nyárihoz képest: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák