Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz Richard! #145021 üzenetére

    Mindenképp benyásat szeretne és szívót B6 nak elég karcsú e téren felhozatala+fenntartás terén is költségesebb autók közé tartozik. Sokat szerelek VAG autókat is , turbós benga+dízel vonal megint más :)

    (#145009) Tothgera30: Barátom is ezt erőlteti, most corsa-juk van. Nekem egyedül a C vectra tetszik de az nekik már nagy. Köszi ránézek ezekre is.

    Mági: A dízel azért csak vészforgató könyv az esetükbe mert asszonykája az 1.2 es corsa után sokkot kapna ha véletlen rálépne a gázpedálra :D Na de viccet félre téve jellemzően 3 kanyar után főútra megy és onnan kb max 10-15 km-t megy melóba majd vissza. O1-ből FL utániakat nézegetem hátha akad egy jó kis 102 lovas felszereltebb példány. Jellemzően úgyis én szervizelném nekik és ismerve az Octit nem lenne egy költséges sportág a karbantartása. A motor megbízható 8 szelepes faék. Kicsit már sajnálom az eladót fullos O1-emet de a kályha meggyőzőbben megy ;]

    ui: AVF PD passat az most nálam került szóba, csak asszony nem akarja az a4 b5-öt vezetni mert erős neki..szerintem meg még gyenge :DDD

    (#145024) diegho: köszi , az Avensis-t kizártam félve hogy ennyiért nem igazán találok épp példányt neki. De akkor ránézek ezekre is. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák