Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz csocs #106067 üzenetére

    Szia.

    Nem rossz elképzelés, de lehetne finomítani.

    Ha nem tuningolsz, akkor a B150/H170-es alaplapok is elegendőek, pl MSI B150 Gaming M3 ~ 34k

    Tápból jobb vétel is van. Én ezt venném: EVGA Supernova GS 550 ~ 30k

    SSD-ből nem elég 240GB?

    A ház Corsair Carbide 200R, vagy Fractal Design Core 2500 legyen. A Z3 is okés ház, de ilyen géphez inkább jobb legyen.

    A VGA Gigabyte WF3, Gigabyte Gaming G1, MSI Gaming, EVGA ACX 2.0, vagy Asus Black hűtéssel rendelkező legyen.

  • Lámafans

    aktív tag

    válasz csocs #106067 üzenetére

    Azon kívül amit driftkirály leírt, én a 6600-nak sem látom értelmét, 5k-val olcsóbban a 6500 kb ugyan azt tudja.
    És ssd-ből én még mindig a 850evo samsungot preferálom.
    bencze94
    az egész gép nem éri meg egyátalán.
    Skylake i3 árból kijösz haswel i5-tel kb, ami röhögve veri az i3-mat.
    evo 120gb-os kiszerelésben nem éri meg.
    hdd-nél jobb vétel az 1terásból a wd ezex.
    háznál is van sokkal jobb vétel.
    A táp az meg overkill.

    G4bi89

    A 6400 egy kaka.
    Azt az illető elfelejtette megemlíteni, hogy egy full belépő lapot írt mellé(a b-s lapokkal ellentétben), Hűtőborda nélküli ramot(lehet venni, csak senki ne panaszkodjon ha meghal 1-2hónap alatt),és mint mondtam a 6400 egy ... :U
    Lehet venni skylaket,
    MSI B150M Bazooka 25k
    Intel Core i5-6500 68k
    Kingston 8GB DDR4 2400MHz(Ha a 2133-mas sebességű olcsóbb akkor azt vedd) HyperX Fury 15k (KIT)
    ha van rá pénz ezt érdemes venni.

    Ha nincs,akkor azt vedd amit simbi írt.
    Isten mentsen meg , hogy a 6400 miatt lejebb vedd a vga-t. Egy i3 is elvan a 950 mellett, semmi szükséged neked a skylake i5-re amúgy.

    Ha kérdésed van , kérlek az adott topikban jelezd, ne küldj szakmai kérdésekről PÜ-t.

Új hozzászólás Aktív témák