Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    Kedves Mindenki, aki megszólított! :)

    Nem írom, hogy kicsit nem fájó szívvel vittem vissza ezt az alaplapot. Hardveresen teljesen rendben volt, néhány apróságot (gyenge hangcsip, szerelhetőségben minimális előnytelenségek, stb.) De szoftveresen voltak gondjaim vele. Nem akarok senkit untatni, röviden írom le. Belőttem mindent, tök jó lett (hőmérséklet, hang, benchek). De telhetetlen voltam. Tovább piszkáltam, erre előjött egy olyan bug, amit sem Windows újratelepítéssel ( (#96970) jokeph, nem tudom már, hogy melyik build, szerintem a legújabb. Verzió 2004 volt, az biztos), sem BIOS resettel, sem a szoftver huszonnyolc újratelepítésével nem tudtam megoldani. Én ennyi pénzért nem leszek egyik hardvergyártó kísérleti egere sem. Illetve leszek, de akkor vágjanak hozzám ingyen egy deszkát, meg mondjuk napi öt eurót, hogy tesztelgessem nekik, és akkor nem fogok ilyeneket csinálni. --> :W

    (#96972) Milka

    Végső esetben még ezt sem tartom kizártnak.

    Fogjátok fel ti is úgy, hogy így legalább két B550-esről fogok összefoglalót írni. :) Mert ha akarjátok, a Tomáét meg tudom írni, nem fogom én szidni vagy ilyesmi, csak a saját véleményemet rakom bele.

    [ Szerkesztve ]

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák