Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Sziasztok!

    Legyetek szívesek, ajánljatok nekem egy alaplapot 1600X alá, mert a jelenlegi MSI PC MATE-tel tele lett a puttonyom. Elmondom, mit kellene, hogy tudjon:

    - 3-4 másodpercnél ne legyen hosszabb a POST
    - Támogassa legalább 2933 MHz-en a CORSAIR 16GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz CL15 KIT CMK16GX4M2B3000C15 memóriáimat
    - ATX legyen.
    - Legyen rajta 4 memória slot.
    - Tölthessem a mobilom USB-n kikapcsolt állapotban is, az előlapi portokon is.
    - Legyen rajta DC/PWM kombó ventilátor aljzat, vízhűtésem van, így az sem baj, ha pumpa támogatással bír
    - Legyen rá májusnál nem régebbi BIOS.
    - Férjen bele 45 ezer bruttóba.

    +1:ha van még rajta klasszikus PCI, az sem gond, de ha normális, fejhallgató erősítővel is ellátott hangchipet raktak rá, akkor tulajdonképpen lényegtelen.

    Arra kérnék MINDENKIT, hogy csak olyan írjon ajánlatot, akinek van is tapasztalata az adott lappal, mert a PC MATE esetében mindenki ajánlgatta látatlanban is, a végeredmény pedig köszönő viszonyban sincs a speckók alapján elvártakkal.

    Köszönöm előre is!

    Amit én kinéztem eddig, szimpátia alapján rendezve:

    1. ASUS ROG STRIX B350-F GAMING
    2. ASUS PRIME X370-PRO
    3. GIGABYTE GA-AX370-Gaming K3

    Írtam ezt úgy, hogy alapból a Gigabyte-tal szimpatizálok, de csak csilli-villi vörös deszkái vannak ebben az ársávban, erről pedig szívesen lemondok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák