Új hozzászólás Aktív témák

  • Csikpaci

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! Már egy ideje nézelődöm a neten, de sajnos elég neheze tudok magamtól dönteni, úgyhogy gondoltam megkérdezlek titeket, mi a véleményetek.

    A konfigurációm:

    Alaplap: Asus sAM3 M4A78LT-M LE (sajnos úgy néz ki az alaplapom kontakthibás, vagy csak én jutottam erre a következtetésre, mert az utóbbi időkben sokszor kapott a gépem kék halált, ezek után tökéletesen működik a gép, semmi baja, de a teszteléseim alapján minden egyéb alkatrészem hibátlanul működik, arra jutottam alaplapot kell cserélnem)
    VGA: Gigabyte PCIe GV-R567ZL-1GI - HD5670 1GB
    Processzor: AMD Atholon II X2 235e 2,70Ghz
    Memória: Kingston 2x4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black Series
    Tárhely: SATA 1,5 TB Seagate 32MB 7200
    Ház: HKC 3011NS (ehhez volt egy 400W-os alap tápom, de vettem tavaly egy 230W-osat a helyére)

    Szóval ehhez a konfighoz szeretnék olyan alaplapot, amit gond nélkül lehetne majd bővíteni a jövőben.
    Új processzort is szeretnék mert ami most van, az már elég lassúnak mondható.
    Amire a gépem használom: Videószerkesztés, photoshop, játék.

    Mivel elég nagy AC fan vagyok, jó lenne ha a gépem versenyképes lenne vele, mert a Unity low-on is eléggé laggolt, ami szerintem főként a proci miatt van, mindig 99%-os használatban volt ha elindítottam a játékot. Bár a Far Cry 4 simán futott, szóval érdekes a dolog.

    A fentiek alapján milyen alaplapot ajánlotok? Igaz, hogy ez egy alaplapos topic, de azt is szeretném megkérdezni, hogy milyen processzort vegyek?

Új hozzászólás Aktív témák