Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Bigemperor #48446 üzenetére

    "A gondom az, hogy miért fizessek többet ugyanazért." Hogy lenne ugyan az két gyártó két különböző modellje. :) Teljesen más alkatrészekkel és szoftverekkel más garanciaidővel és ugye más méret is (az ASROCK Z87M Extreme4 is mATX és "csak" 36K). Szóval ha úgy döntesz ATX méret akkor megéri .Bár ez nézőpont kérdése.Pl. nekem egy 120K-s VGA nem éppen árbajnok. Inkább a feléért veszek/vennék jó ár/érték arányút. :DDD.

    De sajnos úgy látszik hogy az ASRock lassan árban is felnő a konkurenciához talán 1-2K-val drágább az Asus Z87-PRO (review)
    ASRock Z87 Extreme4 review
    Viszont én most az Asus GRYPHON Z87-et venném. 36K-ért nagyon jó vétel.

    (#48451) SRII

    " kevés mivel 8 venti lesz benne a 2 darab toronyhűtője is" Csak nehogy felszálljon az a gép. :DDD
    De a problémádra rátérve a CPU hűtő ventilátorát lehetőleg a CPU fan csatlakozóra ha két darab van olyan lapot vegyél aminél van kiegészítő 2. CPU fan csatlakozó (mint pl. a GRYPHON esetében is) :) vagy marad az Y elosztó .... viszont előfordulhat hogy a lapod nem vezérli rendesen a 3pin-es ventiket a CPU fan csatlakozón, ez esetben egy házentit köss a CPU fan csatira a CPU szélkavaróit meg egy system fan csatlakozóra.
    Y elosztóval ugyan úgy tehetsz több darabot tenni egy system fan csatlakozóra is (bár azért ne 5db-ot).
    Egyes ventilátorokhoz jár is Y elosztó pl. COOLINK SWiF2 120P
    Bár én olyan CPU hűtőt vennék amihez alapból PWM-es a venti .....

    Léghűtés topik - halkan de hatékonyan

    (#48449) Shodan
    Hát válasz másikat amiről több infó van. :)

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák