Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi831

    aktív tag

    Megvettem a Sabertooth 990Fx lapot és pechemre kiderült, nem az M5A99x EVO lappal volt probléma, sem a vga-val(asus gtx650ti), semmivel.Játékba be kellett kapcsolnom a Vsyncet vagy mit :DDD
    Mindegy, de legalább van egy jó lapom, örülök neki, mert csendes a gép, meg hűvös a lap, tuningnak sem lesz rossz.

    A másik kérdésem teljesen más:
    Szüleimnek kellene gép 30-40 eFt-ból. Táp van, ház van, meg egyéb.Csak alaplap, Ram, meg APU jöhet szóba.
    Olyan kéne amibe azért van PCI-E busz és jó lenne, ha flatout 1, far cry 1, Race07 elfutna rajta vígan.
    (tesómék mikor hazajönnek néha jó lenne multizni, ugyan van egy céges kb. 300 ezres dell laptopja, de kalap sz@r az intel vga-ja)

    Milyen AMD-s gépet ajánlanátok? (intel nem kell, annak gyenge a video procija)
    Meg ugye kijövök-e 40-ből?

    Nekem most "megint" :) van egy másik problémám.Hogyan tudom Windows 7-ben szoftverrel kikapcsolni a magok számát, ha nem kell az "erő"? Van ilyen program? Mert az Asus suite 2.0 szerintem nem tudja. Torrentre meg HD filmre felesleges a 8(mag/szál), kettő bőven elég. Tudom, hogy UEFI-ben ki lehet lőni, de nem nagyon lenne mindig kedvem újraindítgatni a gépet, ha épen meg játék miatt kellene a teljesítmény.
    Már lassan mindent lehet állítani szoftverrel.Pont ezt nem? - (vagy ezzel a kérdéssel célozzak meg egy FX-es topicot?)

Új hozzászólás Aktív témák