Új hozzászólás Aktív témák

  • venom8888

    őstag

    1. Mennyit szánsz az alaplapra? A leheto leg kevesebbet,mivel nem tudom milyen arban vannak, igy adnek erte 40k-t, de ha a legolcsobb 60k-120k, akkor annyit is adnek erte pl.
    2. Milyen hardverek alá szeretnéd? 7700x
    3. Milyen méretű lapot szeretnél? Nem a kicsit, hanem a towerba, vagy normalis nagy hazba valo, ahol a 4080 is elfer, nem vagom azoknak a hazaknak a mereteit,de abba kell majd.
    4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB 2/3,SATA 2/3,PCI,PCI-E,...) Legyen rajta digitalis bemenet a hazimozimhoz.
    5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ? Egy acer predatorom van 1440p ips 165Hz es monitor, nem tudom hogy van csatlakoztatva, nem ertek hozza, beledugtam es jo megy.
    6. Szeretnél tuningolni vagy nem? Nem tervezem,orulok ha jo aron kapok lapot.
    7. Használt, vagy új alaplap? Csak uj lap erdekel
    8. Fontos e a lap kinézete (színe,design,rgb,...) nem erdekel
    +1: A jövőben tervezed e a processzor cseréjét (pontos típus)/fontos e az alaplap fejleszthetősége? Igen lehet kesobb tennek bele egy erosebb cpu-t, vagy kovetkezo generaciost ami evekkel utana jon ki.

Új hozzászólás Aktív témák