Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Napi bogyókám.
    (bakker, most látom mi ez a minőség, dashcam-telefon-pc-n átment, biztos azért ilyen, bocs :DDD annak kéne látszania, hogy itt SEM szép dolog kielőzni balra egy balra kanyarodót, hetvennel)

    A másik kedvencem, ma hajnalban jöttem Pétervásárán a nagy négyirányú kereszteződésnél, a zebra (nekem bal) szélén állt egy gyalogos.

    Lelassítottam és megálltam, mert egyrészt nem siettem és mögöttem messze jött egy kamion, szemben senki, csak egy kanyarodó jött balról, akivel nem kereszteztük volna egymást, csak a gyalogost kellett volna elengednie.

    Nyilván ő szépen befordult, a gyalogost nem engedte le, én még vártam, hogy na majd utána lelép a gyalogos, nem lépett, cserébe szemből is jöttek egyenesen, ő se engedte le a gyalogost. Mögöttem a kamionos megérkezett és elkezdett villogni (amit megértek, mert mi a f*ért állok a zebra előtt a semmiért...) slusszpoén hogy végül továbbmentem, tükörben láttam hogy a gyalogos meg állt tovább a zebránál...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák