Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    Friss mai eset .:

    Elindultam munkába szokás szerint.Itt egerben ahogy kiérünk a városból van egy nagyon meredek emelkedő tele kanyarokkal , 30-as táblával végig.Normál tempóban haladtam fel a dombon kb 40-45-el , mikor látom hogy állat Audival ( A6 ) előz egy kocsisort.Erőssen fékeztem szinte állóra ,hogy ne találkozzunk szembe és miközben éppen elment melettem kiraktam a középső ujjam . Látom a visszapillantóban ,hogy a sofőr satufék és fordul vissza ,gondoltam biztos utánam. Kicsit odatapostam neki , mert nem akartam gondot így korán reggel .A következő faluig nem is ért utól.Ott viszont mivel én rendesen 50-el mentem bevágott elém és kiszált egy normál alkatú srác üvöltözve.Kiszáltam én is ( mindez az átmenő út közepén ) és gondolom mivel egy egyszálbél alacsony gyereket várt így viszábbvett egy kicsit .Hogy én mégegyszer ezt ne csináljam stb..stb .Végül beszált a kocsiba és elment. Döbbenet hogy milyen emberek vannak .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák