Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Kikerülni nem tudtam mivel ahova be akartam kanyarodni ott állt egy kettes golf vagy régi jetta, előttem ugye a bevásárlókocsik, a szembejövősávban egy autó... és az úton keresztve a marci aki menne és pont ezzel csinált akadályt mindenkinek.... persze tolathattam is volna hátra még 5 métert és akkor másik sorba kanyarodok be de álltak mögöttem is...

    A bringás az egy gyerek volt akinek majdnem nekiment a másik bringás szintén gyerek volt de ő elment a merci és a bevásárlókocsik között gond nélkül (ez kb 50 centi hely)...

    Merci jel, hogy volt-e rajta nem tudom... nem azt figyeltem hirtelen + ha már kárt akarnék okozni nem így csinálnám én pl hanem megállok előtte és amilyen bunkó ő üt meg elsőnek saccra akkor kb 50 ember előtt utána a többi már csak védekezés... ;]

    Motorosok: ált aki motorozik az védi őket és szidja az autósókat ez nem újdonság de érdekes, hogy az autós topikban a gyorshajtások gyorshajtásként szerepelnek a motorosban meg az csak simán sebesség semmi extra nincs abban ha vki 200-al megy vagy 250-el...

    A kis motorral rendelkezőkkel átlagban nincs bajom... tudják, mi a dolguk inkább a 17-18 évesen nagymotorra rászabadult egyénekkel van gond... felül egy szál ujjatlan pólóban, felveszi a bukót és tolja neki ahogy csak bírja és ahol csak tudja... nekik tábla, autó, sávok, záróvonal nem okoz gondot... a másik társaság a motorosoknál a min 130 kilós sörhasú benzinkútnál járni alig tudó (gondolom nem túl kényelmes neki a sportmoci) egyén aki elmúlt már 30 éves és az akciót keresi már csak a motorozásban... persze általánosítani csúnya dolog de ha vki pl csak piros tetejű házakat lát akkor azt mondja, hogy a háznak piros teteje van... így van a mocisokkal is... ha én csak ilyen veszélyeseket látok akkor nem fogom azt gondolni, hogy áh csak mindig én vagyok rossz helyen legyen az dunán innen vagy dunán túl mert csak abban a pillanatban ment őrülten és ha még 10 percet ott állnék akkor 100 motoros menne el teljesen szabályosan libasorban 50-el max városban... de ez nem így van... (kismotorosokra csak annyit mondanék mint eddig, hogy az este megfúrt kipufogóval lakótelepen gyorsulókat... khm.. na mind1 ők meg még csak gyerekek ált... ott a szülővel vannak gondok elsősorban...).

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés