Új hozzászólás Aktív témák

  • jetimokus

    tag

    Hát sorry ha úgy gondolnátok, hogy ez nem ide tartozik, csak mellbevágott a dolog.

    Annyi a történetem, hogy most pótfelvételiztem fősulira, a pótfelvételi papírokat ugyebár aug. 13.-ig kellet leadni.... Aztán persze minden azzal van tele, hogy aug.13. és aug.25. között mindekinek meg KELL tudnia, hogy felvették-e oda ahova jelentkezett. Hát 25.-e van. Sőt már 26. Még semmi.
    Az iagzsághoz hozzá tartozik az, hogy már egy héttel ezelőtt megéreztem, hogy ebből a 25.-ei dátumból semmi nem lesz. Igazam lett. Kellett volna legkésőbb ma SMS-t, e-mail-t vagy levelet kapnom, mivel mind3 úton értesítenek. Tudom hogy nem nagy dolog, de a jövőm múlik rajta, és azok akiknek a dolga lenne hogy elintézzék a dolgokat, értesítsenek engem, és még jópár embert szerintem a töküket vakarásszák, én meg görcsölök, meg nem alszom már egy hete.

    Tudom hogy nem nagy dolog, csak legalább ne hangsúlyozták volna mindenütt annyira azt a 25.-ei dátumot, a másik, hogy ha legalább tudnám hogy most akkor felévettek, akkor nyugodtan hátradőlhetnék, ha nem, akkor meg a jövőmnek más utat kellene keresnem szeptembertől. Csakhát ugye valakik nagyon ráérnek...

    Még annyit, hogy ma be is mentem a fősulira, mondom megkérdezem mi van. 11.30-tól kajaszünetük van a tanulmányi osztályon ücsörgőknek, én negyed órával azelőtt értem oda, és az orrom előtt bezárták kulcsra az ajtót. kb 10-szer kopogtam. Semmi. Ezekután ücsörögtem 13.10.-ig kb mire beengedtek. elmondtam a problémám, azt mondták legyek türelemmel. Könnyen mondják. Megkérdeztem, hogy nem lehetne-e, hogy megmondják nekem helyben, hogy mi van. A válasz az volt, hogy nem mondhatják meg.

    Na, most akkor? Várjak jövő augusztus 25.-éig? Nem azért, nem olyan nagy dolog ez, csak nekem az, akinek a jövője múlik egy igenen, vagy egy nemen.

    Ne haragudjatok ezért az eszmefuttatásért, csak el vagyok keseredve....
    Minden jót nektek! Üdv, és mégegyszer bocs!

Új hozzászólás Aktív témák