Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    válasz amargo #5492 üzenetére

    Tudom, hogy OTP nem a legjobb, de nem igazán találtam olyan folyószámlacsomagot ami nekem jó és olcsóbb lenne. Jól használható netbank, ingyenes netes átutalások, ingyenes csoportos beszedési megbízások és legalább havi 2 ingyen ATM pénzfelvétel, ez kellene nekem. Jelenlegi OTP net számlával havi 600-ért ebből csak a csoportos beszedési nem teljesül, mert abból csak a harmadik utániak ingyenesek. Ne kíméljetek ha tudtok jobbat ;)

    Most OTP-nél is van akciós 9 hónapos lekötés, amire 13%-ot adnak, de nem teljesen tiszta számomra ez a mondat:
    "Akciós lekötésként az október 30-i egyenleget meghaladó megtakarítási állomány helyezhető el abban az esetben, ha Ön az október 30-án forintszámláin és értékpapírszámláin nyilvántartott megtakarításainak összegét minimum 100.000 Ft-tal növeli. "
    Tehát ha most teszek még be százezret a folyószámlán lévő 800-hoz, és lekötöm az egészet, akkor az már akciós lesz ugye?

    Közben azt megtaláltam az egyik hirdetményben, hogy a folyószámlák kamatja évi 0.15% , gondolom akkor átlagolják mennyi volt rajta, és évi egyszer kapom meg rá ezt a fenomenális kamatot.

Új hozzászólás Aktív témák