Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    Templomegere !

    Van kettő, azaz kettő problémám !

    Egyik, hogy megpróbáltam bakot cserélni, ahogy írtad, a motort a váltó környékén megemelve krokival.
    A heylzet az volt, hogy csak akkor elmelkedett el kicsit a bak a váztól, miután nagy nehezen sikerült mindkét csavarját kioldanom, ha nagyon megemeltem !
    És fogalmam sincs, hogy alulról, a motortartóhoz milyen csavar fogja, mivel, hogyan tudom azt kioldani !!! ?? :Y :F

    Ha elemelem a motort, akkor emelkedik a a kerék és azzal a váz is, mivel leveszem róla a motor terhelését, szóval nagyon erőssen kell emelni !

    Aztán meg nem tudtam visszacsavarni a bak-rögzítőcsavarokat, mert elmozdult a motor, és vele együtt a bak is ! :Y

    Eszméletlen szenvedés voltm mire visszakínlóddtam a csvarokat ! :Y

    Neked hogy megy olyan könnyen, hogy csak megemeled a motort és már cseréled is ??? :F

    Másik, hogy lesceréltem az olajat a szervóban.
    Azt valaki másmondta, nem Te, hogy nem kell foglalkozni a szervó légtelenítésével, párszor ide-oda tekerem a kormányt, járó motor mellett, végállásig és már kész is !
    Nos, nekem nem jött így össze. :( :O
    Mentem is a járgánnyal egy utat, kínszenvedve a kormány tekerésével, és csak nem akar működni az a szervó ! :Y

    Most vagy fordítva raktam vissza bele a szelept, amit a nagy csavar kioldása után ki lehet belőle venni, vagy nem akar kilevegősödni ! :(

    Kész izomlázam lett, mire beálltam, leparkoltam vele. :(

    Mit tudsz mondani, hol rontottam el, mi nem jó !?? :F

    Üdv.:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák