Új hozzászólás Aktív témák

  • fr3ntzen

    aktív tag

    Sziasztok. Ismét offolok, mert az xz-10 topik halott :)

    Olvastam az xz-10 topicban,hogy LSF-re kell allitani a gépet ,mivel az a legjobb minőség.... Namármost nekem LF van csak (ez normalis és az illető irta el, hogy LSF-et lojjek be ? )(Most RAW+LF-en van a gép).
    A másik kérdésem az lenne, hogy ha beteszem M módba , akkor -3-ra állitja a képet és full sötét . Namármost itt az első tárcsával a 2000, 1600 stb-t tudom allitani a hátsó OK körüli tekerőgombbal pedig az F8...stbstb... Valamilyen módon tudom a képet itt is világosítani?
    Ha sötétben akarok fotozni, akkor az F értéket rakjam 8-ra ? Valahol azt olvastam , hogy minel magasabban kell lennie...ez igy helyes ?
    És az utolsó az lenne, hogy a fényerőt amit -3 és +3 között tudok állitani , azt javaslatotok szerint hagyjam 0-án és a fényviszonyok változásával igazitsam, vagy esetleg alapba emeljem meg vagy csökkentsem kicsit?

    Bocsi az off-ért.... Azthittem mostmar egyre jobban értem a dolgokat , de minel többet fotozok ,annal tobb kérdés merül fel :))

    (És még mindég nem tudtam megjegyezni, hogy a rekeszidőnek stb-nek mi a jele) :Y

    Köszi a válaszokat. :R

    PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

Új hozzászólás Aktív témák