Új hozzászólás Aktív témák

  • Hamimami

    csendes tag

    válasz marczs #32822 üzenetére

    Sajnos többet nem tudok most fényképezőgépért kiadni... :( Max. 200 eurot, vagyis olyan 60ezer ft-ot szántam rá.
    Igazából még dilemmázok, hogy sima automatát vegyek-e, vagy ilyen állíthatósat... Mint írtam is, nem tudok fényképezni, csak szeretek. :B Tehát az a kérdés, hogy így anélkül, hogy értenék hozzá, ki tudom-e használni az állíthatós gép előnyét. Nehéz megtanulni autodidakta módon? A környezetemben senkit nem tudok kérdezni ezügyben.

    Ha állíthatós, akkor a canon sx 210-et fogom választani, abban meggyőztetek, gondolom nem véletlen, hogy mindnyájan azt ajánljátok. :K

    A sima automaták között melyiket érné meg? Gondolom, hogy azok jóval olcsóbbak is. Azért szeretném,ha aránylag szép képeket lehetne vele csinálni, kint és bent is.

    Az automaták között nekem a Nikon coolpix L120 nagyon tetszik, és azt kb. 180 euroért meg lehet venni. Nagyon jó a zoomja... ez a heppem, bocsi. :B
    Sok jót is olvastam róla, de olvastam olyan véleményt, hogy mivel teljesen automata, nem éri meg az árát...

Új hozzászólás Aktív témák