Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz KG19920818 #70764 üzenetére

    Szia! Én most váltottam az Y300-ról THL T6 Pro-ra. 38.000 volt, Németországból. Itt nálunk az Extreme Digital (is) árulja 45 ezerért. Én meg vagyok elégedve vele, swappal együtt 1,5 giga RAM, 8 mag, fényévekkel gyorsabb, mint a kis Huawei. Nekem jó a hangja, bár nem a gyári fülessel használom, de beszélgetésre használtam egyszer azt is és nem volt rossz.
    A kamerájával is meg vagyok elégedve, tudja a HD minőséget.
    .
    Negatívum az akksi, ami átlagos használat mellett is éppcsak egy nap és a GPS, ami rootos mókolást igényel, hogy jól működjön.
    .
    Ezeket leszámítva nem bántam meg, hogy ezt vettem. Ilyen olcsón ilyen bődületes teljesítményt máshol nem kapni. És a körítés is 90%-ban megfelel nekem. Meg aztán vannak plusz tulajdonságai, mint a gesztusvezérlés, arcfelismerés, dual sim meg még ki tudja mi, nem néztem részletesen utána, ezeket sem használom ki teljesen.
    .
    Úgyhogy szerintem nem rossz "budget phone", ami teljesítményben ugynakkor veri a nagyokat is (pl. egy barátom LG G2-t kapott karácsonyra, és húzza a száját, mert lagol rendesen neki).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák