Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz norbert1998 #52890 üzenetére

    Hiába az erős hardver ha az egész rendszer akad,lassú,laggol. Apámnak van céges mobilként SP-je, és pont tegnap néztem meg mi a helyzet a telóval. Teljesen alap felhasználó még azt se tudja mi a play áruház, csak telefonálásra használja szinte. Ennek ellenére siralmas, hogy akad az egész rendszer. Kamera szintén siralmas, olajfestmény képek születnek. Inkább One X-et ajálottam volna neki így, csak az meg az üzemidő miatt kiesett. De a One X oda-vissza veri felhasználói élménybe hiába hardver erőssége.
    Családba van még egy SP. Ott még rosszabb a helyzet....Igaz határ közelébe lakik de előző telefonnal nem volt problémája, viszont az SP-nél állandó térerő gondok, ez miatt vannak fagyások is. Szintén akad és olajfetmény képek. Egyáltalán nem elégedett felhasználó, azt mondta többet várt volna egy számára igen drága telefontól.
    De minda2 személy teljes alap felhasználó, lehet egy hozzáértőbb ember kezébe másként viselkedik a rendszer :)

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák