Új hozzászólás Aktív témák

  • Prevent

    aktív tag

    válasz quailstorm #52416 üzenetére

    Jólvanna van egy ilyen kis fostelefon fétisem :D
    Most S5 mellett használok egy Galaxy Y-t mert egyszerűen a Rooster Alarm az amire reggel felébredek (nemvicc).
    Két Galaxy Y is van nekem egyik se dobálja a hálózatot. MicroSD problémám se volt vele. Egyszerűen ha új Androidos FÜGGETLEN okostelefont akar az ember 15k-ig akkor igenis nehéz kimondani de egy Galaxy Y a legjobb vétel. FŐLEG a 4 Gb-os kártyával. Ha még azt el is adom egy ezresért akkor 14-be kaptam egy Teljesen ÚJ Androidos kártyafüggetlen okostelefont.

    Valaki írjon 14.000 Ft ért jobb ajánlatot.. De ne feledje Új legyen, független, normális garanciával és persze okostelefon.

    Szolgáltatótól írni nemér!

    Pixeles dologhoz:
    Köszönöm, hogy leírtad ez a kifejezés nemjutott eszembe: "Terjedő pöttyösödés"
    Pont ezt a hibát észleltem az összes felsorolt Samsungnál(kivéve Ace3, bár abban is Ugyanez az "élénk TFT" kijelző van.
    Lumia 520 nállam most teljesen hibátlan, de volt már nállam olyan aminek erősen sávozódott a kijelzője..

    [ Szerkesztve ]

    Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

Új hozzászólás Aktív témák