Új hozzászólás Aktív témák

  • szuladam

    aktív tag

    Üdv, egy kis segítség kellene természetes telefon vásárlás miatt.
    Édesanyámnak lenne, tehát nem kell, hogy fullos legyen, hiszen nem használja az okostelefonok előnyeit.

    Viszont van pár kikötés:
    - gps-nek szeretné használni: olyan telefon kellene, amihez könnyen lehet offline (mert nincs net előfizuja) gps-t feltenni, ami rendesen is működik, nem akad, nem fagy le (itt ugye a proci megfelelő mérete lenne a fontos, hogy gyorsan könnyedén használhassa a gps-t)
    - legalább 4', de inkább 4,3' -as kijelző... az ő szeme sem a régi :D ekkora méreten látni kellene a gps-t és kb ennyi a fontos hardver téren
    - használtan vennénk, itt a fórumon, mert nincs rá sok "kesse", és itt vannak a legjobb árak (itt szerintem a max 25-30 körül lenne) persze minél olcsóbb annál jobb
    - android a favorit természetesen
    - márkák: szerintem bármi megteszi, ami a fent opcióknak megfelel HTC-nek ilyen kategóriája nincs, max nagyon régi telók, szóval gondolom sony, zte, samsung (amit meg én nem szeretek), LG
    - 4-5 éves telókba nem nagyon gondolkodnék, mert az elavult op rendszer miatt manapság egyre nehezebb rá szoftvereket találni

    :R

    (most xperia x10 mini pro-ja van, de a kis kijelzőt tuti nem látná a kocsiban)

    másik kérdés, megéri egy gps készüléket venni inkább, vagy annak mi az előnye egy okos telefon gps-ével szemben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák