Új hozzászólás Aktív témák

  • ElBartimaeus

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új telefont vennék (nem vagyok a használtak rajongója) és hosszas kutakodást követően leszűkítettem néhány modellre a lehetőségeimet:

    1. Samsung S23
    2. Samsung S22 (?)
    3. Asus Zenfone 10
    4. Asus Zenfone 9 (?)

    Első sorban érdekelne, hogy volt-e bárkinek tapasztalat a két erősebb modellt illetően, hogyan viszonyulnak egymáshoz kényelem (pofádba tolt reklámok hiánya), üzemidő, becsült tartósság (már ha lehet ilyet), fülessel hangminőség, netes játékok, egyéb böngészés stabilitása és gyorsasága, kamera érzékelhető különbsége.

    - Árkategória. kb 250000-ig szánnék rá.
    - Használt vagy új? Új, esetleg csak kipróbált
    - Hol vennéd meg? Mindegy, Asus-t olyan helyről, ahol áfás számlát tudnak adni
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Legalább 4, inkább évre (most is egy Samsung A5 2017-et nyúzok már több, mint 5 éve)
    - Mire használnád? Standard böngészés, neten társasozás (BGA-n), zenehallgatás, sorozatozás, limitáltan munkára, reddit, videók és szoktam fotózni is ímmel-ámmal
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, -
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6 inch körüli

    Ha esetleg másik telefon is eszetekbe jut, ami érdekes lehet (Androidosat keresek első sorban), akkor szívesen meghallgatom, illetve ha olcsóbban is érdemes megúszni, szintén nem vágom a pénzem a falhoz fölöslegesen.

    Köszönök minden választ előre is!

Új hozzászólás Aktív témák