Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Sziasztok.
    Egy Poco X3 Pro utódját keresem. Ami fontos a jó ár-érték arány.

    - Árkategória. Nem bánnám minél olcsóbban megúszni. Nyilván olyat se szeretnék ami csak nyűg. Az X3 Pro pont ez a középút volt, igazából mindenben megfelelt, amíg működött. Elsőre 80 ezret mondanék. Nagyon max 120 ezer, de örülnék, ha olcsóbban is jól kijönnék a vásárlásból..
    - Használt vagy új? Újat szeretnék.
    - Hol vennéd meg? Talán jobb lenne itthonról, webshopból a garancia miatt, de külföldi EU raktáras rendeléstől sem zárkózom el teljesen, ha annyival olcsóbb, hogy megéri dobni a garanciát.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, minimum 2-3 évre terveznék vele, ha tovább is elketyeg, az nekem csak jó.
    - Mire használnád? Normál felhasználás, fényképezgetés, internet. Néha komolyabb grafikájú játékokkal is játszanék. Az X3 Pro teljesítménye 99%-ban elég volt nekem, de ha már újat veszek, gondolva a jövőre, nyilván valamivel erősebbet szeretnék.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Android (MIUI nem gond)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6,5-7" között nyugodtan jöhet.

    Ami fontos lenne:
    - 3.5 jack
    - infra
    - min. 6/128 GB, de inkább 8/256
    - 5Ghz WIFI
    - min. 5000mAh akku, gyorstöltés
    - értesítő LED (szeretem ha van, de el tudom engedni)
    - dual SIM, B20 (az 5G viszont nem szempont)

    Igazából Xiaomi vonalon maradnék, vagy Samsung. Utóbbiban ugye nem lesz se infra, se jack, így máris tolódik a Xiaomi felé a mérleg nyelve.

    Konkrétan a Redmi Note 12 Pro 5G-t és a Samsung A34-et néztem ki eddig. De várom, hogy ti mit javasolnátok. Meggyőzhető vagyok másról is.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák