Új hozzászólás Aktív témák

  • lovas93

    tag

    válasz jeni #180884 üzenetére

    Szerintem ez is egyéni preferencia kérdése. Nekem a havi 1 frissítés nem fontos, sosem értettem ennek fontosságát, ha az adott verzió is tökéletesen működik. Inkább jöjjön kevesebb frissítés, de az érdemi legyen. Nekem fontosabb, hogy ha töltésre van szükségem, akkor kb negyed óra-20 perc alatt olyan állapotba hozható a telefon, hogy még egy napot kibírjon.

    #180869Rhino82

    "Meg ezeket a teszteket meg szoktam nézni én is persze...de ez ugye akkor az adott pillanatban működik jól. 1-másfél év múlva lenne a lényeg hogy akkor se hülyüljön-lassuljon le. Meg a gyártói bugok reklámok stb. Különösen xiaomi vonalon olvastam erről sokat.
    Illetve a telefonomban a lehető legkevesebb reklámot szeretném látni mindenhol."

    Nincs reklám a zászlóshajó Xiaomikban! :K A jól működésről meg annyit tudok hozzátenni, hogy tesóm 6 évig használt egy Redmi Note 4-et, én pedig 4 és fél év után cseréltem le az MI8-at, amit tesóm használ tovább boldogan! Semmi lassulás vagy hülyülés nem tapasztalható, bár én vigyáztam is rá és minden törődést megkapott, az akksicserét is beleértve. ;)

Új hozzászólás Aktív témák