Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Sziasztok!

    A 4 éves Huawei P20 Pro-m mellé szeretnék egy új mobilt venni.

    - Árkategória?
    Max 250-280 000 Ft
    - Használt vagy új?
    új
    - Hol vennéd meg?
    Netről, mindegy, de ha kell gariztatni, akkor ne Kínába kelljen visszaküldeni.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Hosszú távra, lásd a kis P20 Prom is működik még 4 év után gond nélkül, csak az akku bír kevesebbet.
    - Mire használnád?
    2023 szeptemberében közel 1 hónapos kirándulásra megyek USA-ba, netezés, navigálás, fényképezés, videózás (minőségi kamerásat szeretnék) és a minél több belső memória a fontos (256GB-ra gondoltam)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Jó lenne max 6.1", de nem kizáró ok ha nagyobb.
    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
    - normál felhasználás, tehát telefonálás, sms, messenger, viber, emailezés, google áruház funkciók (ezért nem is néztem újabb Huaweit), applikációk és internet böngészés
    - nagyon fontos a multimédia (fotózás, videózás,)
    - fontos az akku, ne kelljen normál használat mellett kétszer tölteni egy nap alatt.

    Korábban kaptam a Samsung S21FE tippet, ezt körbe is jártam, nagyon tetszett, de ha valami újabb lenne azt is megköszönném. (árba nem számoltam bele a töltőt, tokot semmit, csak a kártyafüggetlen mobilt) :R

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák