Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    Sziasztok!

    Régen jártam erre, most viszont újra segítségre szorulnék.
    Múltbéli andoridos körutazásom után a sátán oldalára álltam és lassan 5 éve iOS-t használok (előszor 5S-t, SE-t, jelenleg pedig egy 6S-t). A jelenlegi telefonom akkumlátor ügyben kezd gyengélkedni. Elsősorban Apple termékekben gondolkodtam, iPhone 8+ és X amire gondoltam de jelenleg nincs a használtpiacon árfekvésben számomra megfelelő modell.
    A jelenlegi 64GB-os 6S-em 2 éve, patika állapotban 65.000ft-ért vásároltam. Egy teljesen ugyan ilyen küllemű telefont nem szeretnék ha már váltok így a sima 8-as iPhone kiesik a kosárból. 8+-ért 85% feletti akkumlátorral legfeljebb 80.000 ft-ot lennék hajlandó kiadni, X-ért pedig 90-95-t. Kissebb esztétikai hibák beleférnének (keret kopás, kissebb ütődés pl., a megrepedt hátlap már nem kisebb esztétikai hiba számomra). Ezeknek a feltételeknek megfelelő telefont 1-1,5 óra távolságon belül tőlem nem találtam ezért az androidos piac felé kezdtem el nézelődni.

    Árkategória.
    max. 90.000ft, de inkább 75.
    - Használt vagy új?
    használt, lehetőleg kb 1 éves, az akkumlátor avulása miatt ódzkodom régebbitől de ha van új ami belefér a keretbe az sem gond. Nem ilyedek meg az ismertebb de kissebb márkáktól sem.
    - Hol vennéd meg?
    Apró, facebook marketplace
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel?
    2 évet ha kibír jelentős lassulások nélkül az nekem megfelel.
    - Mire használnád?
    mindenre is, kivéve játék. Messenger, közösségi média appok, youtube, ha olyan helyen vagyok netflix, navigáció, zene.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    A mostanában általános méretek, iPhone 8+-nál azért ha nem nagyobb az nem baj.. :D

    A "kávamentes" kijelző tetszik és a képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó is. Nem feltételek de plusz pontot érnek.

    Amiket eddig találtam: Samsung Galaxy S10 (90.000ft), Huawei P30 (sima, nem pro 80.000ft)
    A P30 tetszene, még van rajta GMS-is így nem jár az újabb huaweiek hátrányaival és a notebookom is huawei így jól mutatnának együtt :U persze ha van jobb ez nem befolyásoló tényező.

    Előre is köszönöm a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák