Új hozzászólás Aktív témák

  • Bertók

    tag

    Haló, segítségre lenne szükségem. Kitöltöm a kérdéseket hátha könnyebb úgy nektek. :) :R

    - Árkategória. Mindig is 100.000Ft-ot szántam telefonokra 2 évente, szóval most se szeretnék nagyon felé menni ha lehetséges.
    - Használt vagy új? Mindegy
    - Hol vennéd meg? Akárhol
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább 2 évre tervezek, de nem baj ha tovább használható.
    - Mire használnád? Átlag felhasználás, dokumentumok megnyitása, videó nézés, emailezés, fotózás
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Most 5 colos a telefonom (OPX) ott körülire lenne szükségem.

    Egyéb dolgok:
    -szeretek fényképezni, így nem lenne gond ha egy normális kamerájú telefont tudnék találni
    -FHD felbontásút szeretnék, mert nekem bőven elég + az akksi is jobban bírja így
    -gyorstöltésre szükségem van
    -tudom hogy ilyen igényekkel nem lesz telefon az általam írt kategóriába, de hátha.
    -szemeztem a Mi A1-el (kár hogy nincs benne gyorstöltés), P20 PRO-val (tudom hogy drágább (sokkal) de nagyon minőséginek tűnik, ha arról van szó még gyűjtök hozzá)

    Köszönöm hogy elolvastátok, várom a javaslataitokat. :R

Új hozzászólás Aktív témák