Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bertók

    tag

    Haló, segítségre lenne szükségem. Kitöltöm a kérdéseket hátha könnyebb úgy nektek. :) :R

    - Árkategória. Mindig is 100.000Ft-ot szántam telefonokra 2 évente, szóval most se szeretnék nagyon felé menni ha lehetséges.
    - Használt vagy új? Mindegy
    - Hol vennéd meg? Akárhol
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább 2 évre tervezek, de nem baj ha tovább használható.
    - Mire használnád? Átlag felhasználás, dokumentumok megnyitása, videó nézés, emailezés, fotózás
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Most 5 colos a telefonom (OPX) ott körülire lenne szükségem.

    Egyéb dolgok:
    -szeretek fényképezni, így nem lenne gond ha egy normális kamerájú telefont tudnék találni
    -FHD felbontásút szeretnék, mert nekem bőven elég + az akksi is jobban bírja így
    -gyorstöltésre szükségem van
    -tudom hogy ilyen igényekkel nem lesz telefon az általam írt kategóriába, de hátha.
    -szemeztem a Mi A1-el (kár hogy nincs benne gyorstöltés), P20 PRO-val (tudom hogy drágább (sokkal) de nagyon minőséginek tűnik, ha arról van szó még gyűjtök hozzá)

    Köszönöm hogy elolvastátok, várom a javaslataitokat. :R

  • Bertók

    tag

    válasz mateglaj #126691 üzenetére

    Azért cserélném az OPX-emet (amit amúgy nagyon szeretek mái napig) mert rádugtam egy gyorstöltőre, és azóta az akksi nem szeret engem (meg is értem). Viszont! Kecskeméten élek, és alig találtam boltot ahol szervizelnék, ahol megcsinálták volna többet kellett volna érte fizetni mint amit a telefon ér.

    Ezért félek a nem NAGYON DURVÁN ismert gyártóktól itthon. Gondolok itt arra, hogy itthon a samu-ifon-huawei trió megy nagyon, így persze hogy azokat szeretik szervizelni mindenhol, normálisan.

    Ezért lehet, hogy hanyagolnám újra az OP-t

    Köszönöm a válaszodat. :R

Új hozzászólás Aktív témák