Új hozzászólás Aktív témák

  • Wílson

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Néhány hete nézegetem a telefonokat, a max keretem 110-120 ezer. Teljesen alap felhasználásra kellene, játékokat nem játszok és igazából 2 fontos dolgot emelnék ki:
    - relatíve jó képeket lehessen vele készíteni,
    - jó lenne ha kijönne egy kb 6 órás kijelezőidő, tehát jobbacska akksival kellene.
    Nem 1 évre tervezem az új kiszemelttel a közös életet :) szóval jó lenne a megbízhatóság is.

    Az alábbi készülékekkel szemezgettem főleg:
    - Moto G5 Plus, ez egészen jó ár-érték arányú készüléknek tűnik és látom, hogy ajánlottátok is már néhányszor. Kicsit a külseje tart vissza a vásárlástól és az, hogy nem tudom, hogy mennyit tud a kamerája,
    - Huawei P9, valahogy a Huawei képei nekem nem az igaziak, Leica támogatás ide vagy oda,
    - LG G6, ez a telefon nagyon tetszik és mivel most is egy régebbi LG-t nyúzok, kötődök is hozzájuk, de sok tesztben olvastam a rossz akku üzemidőről. Illetve ez a telefon csak a mobilcornernél elérhető áru számomra, ahol meg visszatart a csak 1 éves garancia, valamint a félelem attól, hogy szürke importos termékre akadok és nem tudom esetleg érvényesíteni azt az 1 év garanciát sem...

    Melyiket tudnátok ajánlani ebben az ársávban? Vagy esetleg más tippetek van?

Új hozzászólás Aktív témák