Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tanácsért fordulok hozzátok. Egy Nexus 5X birtokosa vagyok, és szeretnék idővel új telefonra váltani. A váltás oka viszonylag egyszerű: túl nagy a telefon számomra; az Androidos frissítések miatt kiszámíthatatlan / folyamatosan csökken az üzemideje; ráadásul ott van az LG bootloop problémája, ami bármikor beüthet.

    Az alapfelállás a következő:
    - ~100k körüli ár (de üsse kő, akár ~150k-ig is felmehet az ára, hogy lássam a lehetőségeimet felső kategóriában is);
    - Újat szeretnék;
    - Hosszú távra tervezem (az 5X-et is arra terveztem, csak becsúsztak a problémák);
    - Normálisan használnám: telefonálás, WiFi általában be lenne kapcsolva napközben ügyeletes értesítések miatt, Telegramozás, alkalmankénti fotózás, játékra viszont egyáltalán nem lenne használva;
    - 5" alatt szeretnék telefont venni, amit egy kézzel is lehet kezelni.

    Néhány különleges igényem is van:
    - minőségi anyaghasználat;
    - Type-C csatlakozás (gyorsabb töltés miatt);
    - 2 GB vagy afeletti memóriamennyiség;
    - értesítési LED (ez talán még opcionálisnak is tekinthető, jó lenne ha lenne);
    - ujjlenyomat olvasó;
    - microSD kártyával bővíthetőség;
    - szeretnék megmaradni az Android vonalon (azért megfordult a fejemben az iPhone 5S / SE is, de egyenlőre nem gondolkodtam rajtuk komolyabban).

    Szóval tudom hogy nagyon kevés ilyen eszköz van, de hátha. Belefutottam a Sony kompakt telefonjaiba, vagy a Samsung A3-as sorozatába (a 2017-es modell különösen tetszik, viszont nincs értesítési LED...). Igazából eléggé tanácstalan vagyok, minden ötletnek vagy tippnek örülnék. :)

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák