Keresés

Aktív témák

  • rielon

    csendes tag

    válasz Fandor #3808 üzenetére

    Hello Fandor!
    Az N97-en nem QWERTZ bill. van, hanem QWERTY, az iPhone-on viszont QWERTZ, ami ugye magyar, de ennek sztem nincs nagy jelentősége. Az viszont nem igaz, hogy az N97-re kevesebb programot lehet rakni, hiszen Symbianos. Az új iPhone-nál viszont nagyon gáz, hogy 35°-nál már jelez, annyira még egy átlagos nyári napon is felmelegedhet. Apple-ék remélem hamarosan orvosolják a problémát, mert ez így elfogadhatatlan.

  • picur220

    veterán

    válasz Fandor #3808 üzenetére

    3GS nem béta? :DDD Később jött ki, mint az N97. :U
    Ha valódi okostelefon kell, akkor egyértelműen N97, de ha kellenek a csilivili funkciók, és sokat akarsz fizetni egy telefonért, akkor iphone. Egyébként szvsz Symbianra sokkal több progi van, mint iPhone-ra.
    Szempontjaid szerint:
    - zene: iPhone
    - videó: N97 (nagyobb kijelző+széles) / youtube: simán megy mind2-n
    - net: ez sztem döntetlen, mind2-nek jó a felülete
    - hardver: N97
    - kamera: N97
    - mail: N97
    - kezelőfelület: iPhone
    - GPS: N97
    - fényképezés: N97
    Ezekből sztem az N97 derül ki, de minden attól függ, mire kell a telo, és kihasználod-e az okostelefont. Pl: iPhone-on is megy a multitask olyan szinten, hogy megy a zene és közben még vmi más, de ez elég gyenge.
    Nekem tetszik most az iPhone is, de az biztos, hogy ha e kettő között kellett döntenem, akkor N97-et venném.
    Összehasonlító tesztet felejtsd el, nem hiszem, hogy lesz, mert a 2 telo nem egy kategória, már csak azért sem, mert az iPhone nem okostelefon.

Aktív témák