Keresés

Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz turosfank #30779 üzenetére

    "Mi a különbség a kamerán és a színen kívül a Neo és a Neo V között???"

    Semmi. Még a szín sem, elég nagy a választék. A Neo V-ben gyengébb a kamera, elvileg azért csinálták ezt mert a 8 megapixeles kamera gyártásával gondok vannak a földrengés (Japán) miatt. Ha kapsz Neot, akkor azt vedd.

    "Újabb kérdés. Mennyit számít, hogy android 2.2 Froyo (HTC Desier Z) vagy 2.3 gingerbread (SE Neo)?? Ill. a2.2-ős HTC-t lehet-e frissíteni 2,3 ra?"

    Számít, hiszen a gingerbread fejlettebb, jobb. :)

    Android verziók, történelem

    Hogy a HTCre feltehető e a gingerbread azt nem tudom, a topicjában azt írják, hogy eléggé elhanyagolják szoftveres téren.

    A Neo megfogja kapni az Ice cream sandwichet is (4.0).

    "És maradt, hogy melyikhez jár több tartozék a dobozban (headset, esteleg memo kártya, mert ha ezeket nekem kell utána külön megvenni akkor az megint egy 10-es)."

    Kártyát általában mindegyikhez adnak, kérdés, hogy mekkorát. A desiret nem tudom, de a Neohoz 8 gigás kártya és agybadugós füles jár.

    "És, hogy a HTC- desire Z 800Mhz-es proci mennyire elég (mert a Neonak ugye 1Ghz-es), és hogy mennyire zavaró hogy nem tud Flash-t alkalmazásokat futtatni?(ezt olvastam, akkor kb. a net egy része nem elérhető számomra?)"

    A neo procija jobb. Ha nem tud Flasht, akkor a flasht tartalmazó oldalakon az a rész nem látszik (ha az egész flash akkor nem tudod használni). Bár ARMV7 van a Desire Z-ben is, elvileg tudnia kellene a flasht.

    "Hogy mire használom leginkább, hát örülök ha van benne azért egy jó fényképező, mert biztos fogom használni, olyan esetekben mikor nincs nálam a fényképezőm, viszont ami igazán számít, netezni gyors legyen(e-mail, böngészés facebook stb.), sokáig bírja töltés nélkül. Zene hallgatásra kifejezetten használnám, mert megdöglött az mp3asom :S."

    Fényképezőket meg tudod nézni a mobilarena tesztekben, netezésre szerintem mindegyik elég jó. Sokáig egyik okosteló sem bírja, naponta kell őket tölteni, ha intenzíven használod. Zenét mindegyiken lehet hallgatni :)

    Én hosszabb távra biztosan a Neot venném, de neked kell eldönteni. :)

    Esetleg a Qwerty miatt érdemes lehet megfontolni a Desire Z-t, de a szoftveres támogatottság hiánya elég nagy hiba. Vagy nézd meg az Xperia Prot (Neo + QWERTY) bár az drágább.

    [ Szerkesztve ]

  • aggleány

    addikt

    válasz turosfank #30779 üzenetére

    Szívesen. :K

    Úgy látom, elkéstem a válasszal, hunfatal már válaszolt neked.

    Az SGS+-t azért ajánlottam, mert szép vékony (ha ez számít), és érezhetően erősebb a proci. Ráadásul nagyon a belső memóriája is, ahova a progikat pakolja a rendszer, úgyhogy soha nem fog elfogyni (szerintem). Van belső memóriája (8 GB), tehát az sem gond, ha nincs hozzá kártya. Ha viszont túlmegy a lélektani határon, akkor ne foglalkozz vele. Én nagyon szeretem a Samut, már jó ideje Samu androidom van, talán ezért is került szóba. :B

    Azért a Neo-t ajánljuk, mert a listából a legjobb a kamerája, 8 GB-os memóriakártyát adnak hozzá, van külön exponálógombja, és biztosan kap még frissítést.

    Hunfatal már minden kérdésre válaszolt, én is ugyanezeket a dolgokat írtam volna. :K

    hunfatal

    Ne haragudj, visszaolvasva most vettem észre, hogy rosszul írtam a neved pár hsz-szel ezelőtt. :B

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák